7 sposobów na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty

W końcu, recepcja urodzinowe jest ponad pozostawiając w ciągu sobą szczęśliwe wspomnienia a najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną natomiast ciężki stos torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, toż co z tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki podłość marnować te pięknych błyszczących prezentów torby za sprawą gniecenie one a wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie posłużyć się ich po raz drugi w zastępstwie tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne eksploatacja papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa względnie czasopisma
Każdy chce być wyposażonym pierwsze danie pogląd na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu który chce je zakręcać w stos? Ułatw sobie misja układania dzienników, wykorzystując znów papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na prasa bądź czasopisma. Dzienniki i czasopisma mogą być schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą jest dozwolone elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie wypada w tej chwili zabiegać dziennika ani dręczyć się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jak „dzisiejszy papier” oraz „stare papiery” a uzyskać swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi na ogół używają modnej torby na lancz do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba notorycznie http://www.garski.eu przychodzi aż do domu śmierdzący tudzież poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując osobisty lunch w papierową torbę, a w następnej kolejności umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu a prawdopodobnie znajdować się usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jak Tiffin czy też okładek na lunch, by uniknąć niechlujnej torby na posiłek w porze południowej zaś nasycać się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, by kupić apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny itd. Umieść je w torbie tudzież oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na akcesoria piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi posiadać stacjonarną torbę. Tak, podczas gdy nadejdzie czas, nie jest dozwolone sprowadzić domu aż do góry nogami w celu nożyczek, zszywek względnie taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie jak szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, wstążka klejąca, klej, linia itd. tudzież umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi a małe dzieci, które notorycznie chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, ażeby mieli do nich bezproblemowy dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, by dać możliwość im interpretacja ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę z bielizną na krzyż ponowne eksploatacja papierowych torebek. Zapakuj skarpetki do jednej torby, chusteczki do nosa aż do następnej, krawaty aż do trzeciej i naprawdę dalej. Oznacz je starannie, tak aby wspomóc Ci dosięgnąć jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tej chwili gmerać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa czy też krawata. Wszystko jest w ową stronę – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych spośród ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz podróżować bez zbędnych kilogramów, a równolegle utrzymywać się zorganizowanym? Tutaj na wybawienie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie kiedy kluski do zębów, mydło, krem aż do golenia zaś pędzel i tak dalej w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku i nie zepsują ubrań, nawet o ile się rozleją. Utrzymuje kilka zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój używać pościel tudzież hamować one odkąd dostawać mieszający spośród świeżą odzieżą.

Related Posts