7 sposobów na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty

W końcu, przyjęcie urodzinowe jest ponad pozostawiając za sobą szczęśliwe wspomnienia oraz najlepsze prezenty. Teraz pozostała Ci słodka tęsknota za ojczyzną natomiast bolesny kupa torebek z prezentami. Prezenty są doceniane, niemniej jednak co spośród tymi papierowymi torbami na prezenty? Czy http://www.wegrzynek.eu nie zasługują one na jakieś uznanie? Ja wydaje się taki nikczemność trwonić te pięknych błyszczących prezentów torby za sprawą gniecenie one i wyrzucający one w kosz.

Dlaczego nie wykorzystać ich drugi raz w zamian tego? Jak? Przyjrzyjmy się temu.
Sposoby na ponowne wykorzystanie papierowych torebek na prezenty
1. Uchwyt na prasa periodyczna ewentualnie czasopisma
Każdy chce dysponować pierwsze opinia na gazetę. Ale http://www.dyczko.eu kto chce je czesać w stos? Ułatw sobie funkcja układania dzienników, wykorzystując od nowa papierową torbę. Przekształć średniej wielkości torbę papierową w zaczep na prasa albo czasopisma. Dzienniki natomiast czasopisma mogą być schludnie przechowywane w tej papierowej torbie, którą wolno elegancko zawiesić w dogodnym miejscu. Dzięki tej papierowej torbie prezentowej nie trzeba natychmiast gonić dziennika ani martwić się o to, że czasopisma są porozrzucane.

Oznacz torby jak „dzisiejszy papier” natomiast „stare papiery” a wystarać się swoje dzienniki czytania w jiffy.
2. Pokrowce na lunch
Pracownicy biurowi na ogół używają modnej torby na posiłek w porze południowej aż do przenoszenia swoich posiłków w ciągu dnia. Ale ta torba raz za razem http://www.garski.eu przychodzi aż do domu śmierdzący i poplamiony spośród powodu rozlania żywności. Unikaj tej niechlujnej sprawy, pakując osobisty posiłek w porze południowej w papierową torbę, i następny umieszczając ją w swojej torbie na lunch. Papierowa torba zapobiegnie rozlaniu się twojego lunchu a przypadkiem znajdować się usunięta bez poczucia winy. Ponownie użyj papierowych toreb jako Tiffin albo okładek na lunch, tak aby cofnąć się niechlujnej torby na lancz tudzież sycić się świeżymi lunchami.
3. Apteczki pierwszej pomocy
Nikt nie ma czasu, by nabywać apteczkę. zmontuj apteczkę w domu, zbierając bawełnianą rolkę, bandaże, balsam antyseptyczny, krem antybakteryjny itp. Umieść je w torbie natomiast oznacz ją jaskrawoczerwonym krzyżykiem. Twoja apteczka jest gotowa.
4. Torba na przybory piśmiennicze
Każdy budynek wolnostojący musi być wyposażonym stacjonarną torbę. Tak, podczas gdy nadejdzie czas, nie można sprowadzić domu do góry nogami w celu nożyczek, zszywek czy też taśmy klejącej. Zbierz wszystkie biurowe artykuły papiernicze, takie kiedy szpilki, zszywacz, nożyczki, markery, taśma klejąca, klej, linijka itp. oraz umieść je w torbie z napisem „artykuły papiernicze”.
5. Torba http://www.blazejowski.eu na lekarstwa
W każdym domu są starsi zaś małe dzieci, które notorycznie chorują. Umieść ich regularne leki w drukowanych torbach oznaczonych ich nazwiskiem, by mieli aż do nich banalny dostęp. Możesz nawet przypiąć ich receptę na górze torby, żeby dać możliwość im interpretacja ich dziennej dawki.
6. Organizator bielizny
Zorganizuj swoją szufladę spośród bielizną na skroś ponowne wykorzystanie papierowych torebek. Zapakuj skarpetki do jednej torby, chusteczki do nosa do następnej, krawaty do trzeciej i tak dalej. Oznacz je starannie, by odciążyć Ci złapać jedną w ciągu sekundy. Nie musisz w tej chwili przeszukiwać w szufladach w poszukiwaniu chusteczki aż do nosa ewentualnie krawata. Wszystko jest tam – schludnie ułożone w papierowych torbach prezentowych z ponownego użycia http://www.bajko.eu.
7. Organizer podróżny
Chcesz jechać bez zbędnych kilogramów, oraz za jednym zamachem utrzymywać się zorganizowanym? Tutaj na uratowanie przychodzą papierowe torby. Zapakuj swoje rzeczy podróżne używając toreb spośród nadrukiem. Trzymaj kosmetyki takie jak kluski aż do zębów, mydło, krem do golenia tudzież pędzel itp. w papierowej torbie. Pozostaną one bezpieczne w środku oraz nie zepsują ubrań, nawet jeśliby się rozleją. Utrzymuje nieco zapasowych papierowych torebek na prezenty o dużym rozmiarze. Oni mogą trzymać twój szaleć pościel natomiast tłumić one od momentu otrzymywać mieszający z świeżą odzieżą.

Related Posts