9 najczęstszych błędów podczas konfigurowania systemu kina domowego

Konfiguracja własnego systemu kina domowego z Linn Majik DSM prawdopodobnie egzystować nader ekscytująca. Jest właściwie co niemiara sposobów, tak aby zapewnić, że kształt będzie bezbłędna oraz zrobi uczucie na wszystkich, których zaprosisz na kolejny koniec dnia filmowy. Podczas jak dostosowywanie kina domowego jest świetną zabawą, swobodnie jest również popełnić kosztowne błędy, których w końcu będziesz żałować.

Oto 9 błędów żółtodzioba, ażeby trzymać się z dala od, podczas gdy ustawisz platforma kina domowego:

#1: Używanie niewłaściwych kabli głośnikowych

Nie jest konieczne, tak aby przebyć wsio zaś kupić najdroższe kable głośnikowe gwoli systemu kina domowego, tak aby umożliwić wysokiej jakości audio przestrzenny. Jednak nie jest owo również godziwy pomysł, by użyć resztek kabli aż do konfiguracji, gdy również. Wybierz odpowiednie kable gwoli swoich głośników, aby uciec problemów spośród dźwiękiem w przyszłości.

#2: Nie zakupy najpierw głośników

Nawet gdyby amplituner wygląda owszem atrakcyjnie, nie popełnij błędu kupując go poprzednio głośnikami http://www.smulski.com.pl/. Wybór głośników pomoże Ci trzymać się rozsądnego budżetu z resztą sprzętu. Nie chcesz dysponować niesamowitych komponentów wprost przeciwnie po to, tak aby dysponować niewypały za głośniki.

#3: Nie nudności uwagi na HDMI

Od czasu ostatniej aktualizacji kabla HDMI, „każdy delator HDMI jest w porządku” nie ma już zastosowania dzisiaj. Musisz wyłowić HDMI o wysokiej prędkości, ażeby zapewnić, że jest słuszny ze http://www.labus.com.pl/ wszystkimi najnowszymi funkcjami, przede wszystkim jeżeli planujesz poprowadzić kable do środka ścian.

#4: Zapominanie o akustyce pomieszczenia

Głośniki nie są jedynym elementem, jaki wpływa na stan dźwięku. Nie zapomnij wywiać u dołu uwagę akustyki pomieszczenia w toku ustawiania, dlatego że zmieni pani jakość dźwięku w ważki sposób.

#5: Pozycja głośników

Upewnij się, że figa nie blokuje głośników, gdyż wpłynie owo drastycznie na forma dźwięku. Bez względu na to, jak niesamowite głośniki mogą być, to nie będzie brzmiało dobrze, jak cel jest blokowanie go.

#6: Nieuwzględnianie ciepła

Przegrzanie być może http://www.konopski.com.pl/ przed czasem nadwerężyć Twój Linn Majik DSM. Pamiętaj, że radośnie unosi się aż do góry sprzętu, wobec tego ustaw wzmacniacz oraz amplituner w miejscu, gdzie jest wystarczający transfer powietrza, żeby je schłodzić.

#7: Zapominanie o wentylacji

Jak wspomniano w górę przegrzanie owo poważna sprawa. Nie zapomnij o prawidłowej wentylacji systemu, iżby upewnić się, że nul się nie zepsuje lub, co gorsza, wywoła iskrę, która doprowadzi aż do pożaru http://www.bachanek.com.pl/.

#8: Niewłaściwy numer ekranu

Wielkość ekranu będzie działać różnicę w toku oglądania filmu. Duży ekran w małym pokoju jest dezorientujący, tymczasem zbity ekran w dużym pokoju jest po prostu smutny. Znajdź równowagę, ażeby zapewnić, iż postać oglądania filmów nie ucierpi.

#9: Brak modernizacji

Bez względu na to, podczas gdy godziwy jest twój architektura kina domowego dzisiaj, w końcu będziesz potrzebował aktualizacji. Uwzględnij owo w fazie budżetowania a bądź zdecydowany objaśnić pieniądze http://www.kwoka.com.pl/, żeby zapewnić, że system będzie aktualny.

Skonfigurować platforma kina domowego z opieki tak, iż ty, twoja rodzina, natomiast twoi przyjaciele będą upajać się niezliczone noce rozrywki na ekranie w domu.

Related Posts