Afilianci – Co owo jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, gdy konstruować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska i adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu poczta elektroniczna od chwili Ciebie, jaki skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz ponadto wyprawić je jawnie do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie analogiczny aż do tego, na kto patrzysz teraz, natomiast śledzony aż do Ciebie, w następstwie tego dostaniesz debet w celu wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, jaki zapisał się pode mną a tak jak prowizji dostaję do mnie?

Będziesz miał 24/7 admitancja do REAL TIME REPORTING na wszystkich wleźć na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, i wszystkich aktywnych klientów, jak jeden mąż z pełnym raportowania zespołu, wybierane przy użyciu warstwę (1 do 5), i wszystkie poprzednie oraz istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz miał i informacje kontaktowe do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak tym samym możesz wyekspediować aż do nich mejl a odnaleźć ich http://www.filipski.eu sukcesy, podczas gdy dodatkowo dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), faktycznie dlatego możesz wysłać aż do nich list elektroniczny natomiast zakomunikować ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę wyprawić jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą szybko dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz w tym momencie począć budowę swojego serwisu.

Co owo jest agenda „Zaproszenia” tudzież podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na wysyłanie spersonalizowanych maili aż do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, spośród którymi miałeś już wcześniej kontakt. Możesz również nabywać opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy wytrzymywać Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi do natychmiastowej oraz długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez siła zwrotu pieniędzy.

Co owo jest „Upline?”.

Twój upline składa się z osób, w poprzek które opisałeś naszą firmę. W związku z tym, Twój upline prawdopodobnie stanowić ważnym źródłem informacji dla networkingu tudzież konceptualizacji sposobów na nasilenie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój zespół składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie przy użyciu Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje za zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z tym zawsze masz najnowsze zasób wiedzy dostępne 24/7.

Jak mogę bawić się banerów?

Banery pozwalają Ci na rozmieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz kapitał w środku każdym razem, gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają obok nas zakupów.

Jak mogę wyrobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w ciągu każdą sprzedaż skierowaną za sprawą Twój odnośnik partnerski do 5 layers deep.

Jak nierzadko będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca lub wcześniej, pod warunkiem, że saldo prowizji spełnia wybraną przez Ciebie minimalną ilość wypłat. Najniższy mini zakres wypłaty, który możesz wyselekcjonować owo $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana za pomocą Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż do momentu, jak Twoje bilans spełni wybrane przez Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych za pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego czy też PayPal.

Czy mogę przekuć sposób, w kto prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji natomiast minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odnośnik Preferowana Prowizja obok lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska a adresy e-mail osób, które znasz samodzielnie w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną informacja mejl odkąd Ciebie, która skieruje ich do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je kawa na ławę aż do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie podobny do tego, na kto patrzysz teraz, jednak, śledzone do Ciebie, zatem masz pożyczka w celu wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, dla których będziesz robić prowizje wewnątrz zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, jeśliby Twoje saldo prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna ilość wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, jak saldo spełni wybrane minimum.

Related Posts