Co owo jest Afiliant?

Afilianci – Co to jest Afiliant?

Nie chcę niczego SPRZEDAWAĆ. Że oświadczający, kiedy konstruować mój firmę?

Po prostu wprowadź nazwiska zaś adresy poczta elektroniczna ludzi, których znasz sam jeden w sieci. Następnie wyślemy do nich podmiotowy http://www.fabianski.eu mejl od momentu Ciebie, kto skieruje ich aż do w pełni zindywidualizowanej, żywej prezentacji flash. Jeśli się zdecydujesz, możesz do tego wyekspediować je szczerze aż do swojej darmowej strony internetowej. Affiliate WebSite będzie podobny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, jednakowoż śledzony aż do Ciebie, wobec tego dostaniesz kredyt gwoli wszystkich podpisów

Jak mogę zobaczyć http://www.obuchowski.eu, który zapisał się pode mną tudzież jak bardzo prowizji dostaję do mnie?

Będziesz miał 24/7 dopuszczenie do REAL TIME REPORTING na wszystkich wpakować się na reprezentatywnej stronie internetowej, wszystkie próby umieścić, i wszystkich aktywnych klientów, wespół z pełnym raportowania zespołu, wybierane za pomocą warstwę (1 do 5), tudzież wszystkie poprzednie oraz istniejące prowizje należne do Ciebie. Będziesz puder oraz informacje kontaktowe aż do swoich SPONSORÓW UPLINIOWYCH. Tak przeto możesz posłać aż do nich poczta elektroniczna oraz wyszukać ich http://www.filipski.eu sukcesy, gdy i dane kontaktowe do członków Twojej DOWNLINE (sieci), rzeczywiście wobec tego możesz wysłać aż do nich e-mail i oznajmić ich o swoich praktycznych doświadczeniach.

Czy jako Afiliant muszę wyprawić jakieś dokumenty?

Tak. Wymagane dokumenty będą ekspresowo dostępne spośród poziomu Twojego konta. W rezultacie, możesz natychmiast nawiązać budowę swojego serwisu.

Co owo jest oddział „Zaproszenia” a podczas gdy mogę ją wykorzystać?

Sekcja „Zaproszenia” pozwala Ci na emisja spersonalizowanych maili do potencjalnych klientów, którymi powinny znajdować się osoby, z którymi miałeś w tej chwili przedtem kontakt. Możesz dodatkowo kupić opt-in listy mejl w http://www.czyzak.eu obszarze Leads w swojej Strefie Członków. Uwaga, nie będziemy akceptować Spam jakiegokolwiek rodzaju spośród naszych oddziałów. Naruszenie naszej polityki spamu doprowadzi aż do natychmiastowej zaś długotrwałej dezaktywacji Twojego konta bez możliwości zwrotu pieniędzy.

Co to jest „Upline?”.

Twój upline składa się spośród osób, poprzez które opisałeś naszą firmę. W związku spośród tym, Twój upline być może istnieć ważnym źródłem informacji w celu networkingu oraz konceptualizacji sposobów na zintensyfikowanie swoich dochodów.

Co to jest „Downline?”.

Twój zespół składa się z osób, które zostały opisane o naszej firmie przez Ciebie. Ludzie w Twoim zespole reprezentują tych, w celu których będziesz zarabiał prowizje za zakupy, których dokonają. Informacje w Twoim downlinku będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, w związku z tym stale masz najnowsze wiadomości dostępne 24/7.

Jak mogę używać banerów?

Banery pozwalają Ci na umieszczenie na Twoich stronach internetowych reklam promujących naszą http://www.malyszko.eu ofertę produktów. Zarobisz pieniądze w ciągu każdym razem, gdy ludzie, którzy klikną w Twoje banery, dokonają obok nas zakupów.

Jak mogę zarobić prowizję?

To proste. Zarabiasz prowizję w środku każdą sprzedaż skierowaną przez Twój odnośnik partnerski do 5 layers deep.

Jak notorycznie będę otrzymywał prowizję?

Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca ewentualnie wcześniej, u dołu warunkiem, że saldo prowizji spełnia wybraną za pomocą Ciebie minimalną kwant wypłat. Najniższy najmniejszy zakres wypłaty, który możesz wybrać to $10. Sumy prowizji niższe aniżeli wybrana za pomocą Ciebie minimalna ilość wypłaty będą rolowane aż aż do momentu, gdy Twoje saldo spełni wybrane przy użyciu Ciebie minimum.

Jakie metody otrzymywania prowizji mogę wybrać?

Obecnie używamy płatności prowizji wysyłanych wewnątrz pomocą czeku pocztowego, przelewu bankowego lub PayPal.

Czy mogę przeobrazić sposób, w jaki prowizje są mi wypłacane?

Możesz zaktualizować swoją preferowaną metodę prowizji a minimalną kwotę wypłaty w dowolnym momencie z poziomu swojego konta. Po prostu kliknij na odsyłacz Preferowana Prowizja nieopodal lewej krawędzi naszej strony internetowej.

Wystarczy napisać nazwiska oraz adresy mejl osób, które znasz w pojedynkę w sieci. Następnie wyślemy do nich spersonalizowaną wiadomość mejl od chwili Ciebie, która skieruje ich aż do spersonalizowanej, dynamicznej dyskusji flash. Jeśli wybierzesz, możesz alternatywnie wyekspediować je bez owijania w bawełnę aż do swojej bezpłatnej strony internetowej. Affiliate WebSite, kto będzie analogiczny aż do tego, na jaki patrzysz teraz, jednak, śledzone aż do Ciebie, toteż masz kredyt gwoli wszystkich wskazań-ups.

Ludzie w Twojej down-line reprezentują tych, w celu których będziesz działać prowizje w ciągu zakupy, które oni robią. Wypłaty prowizji są wysyłane 15. dnia każdego miesiąca albo wcześniej, jeśliby Twoje saldo prowizji spełnia wybraną przy użyciu Ciebie minimalną kwotę płatności. Prowizja mniejsza aniżeli wybrana minimalna wielkość wypłaty zostanie przeniesiona do momentu, jak bilans spełni wybrane minimum.

Related Posts