Czy jesteś ustalony na wygraną?

Czy jesteś ustalony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika z jasności, skupienia, dyscypliny natomiast odwagi, iżby zobaczyć, gdzie są problemy zaś wyrównać je.

Dlaczego? Ponieważ nie można naprawić tego, czego się nie wie. Nie możesz podobnie skrywać http://www.foit.pl głowy w piasek tudzież robić tego, co wiecznie robiłeś, dlatego że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest po tej stronie brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię odkąd większej liczby pacjentów i zysków? Czy wiesz, jednakowoż lecz zgadujesz?

Czy jesteś pewien, iż to jest to, azali jest cokolwiek innego, że jest uszkodzony, że nie wiesz o ewentualnie nie uprzedni skłonne do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, aby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze gwoli Twojej praktyki i Twoich przychodów, iżby rosły.

Wystarczy odparować „tak” bądź „nie” na poniższe pytania, ażeby sprawdzić, jednakowoż jesteś ustalony na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dziś na kanałach multimedialnych natomiast chcą informacji w taki sposób, w kto chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą śledzić Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą przyglądać się Twoje zdjęcia zaś filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl dosięgać wzrokiem Twój pląsy na TikTok – żartując, wszak wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą odczytywać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przetrząsać Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz wskutek tego strategii tworzenia natomiast dystrybucji treści wszędzie tam, dokąd mogą istnieć potencjalni pacjenci, żeby wydobyć ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o niemało w środku drogie, by ogłaszać dzień dzisiejszy oraz nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą stanowić niedokładne, podczas gdy dowiadujemy się:

Recepcjonista pod żadnym pozorem nie zapytał dzwoniącego, w który tryb dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na pierwsze rozwijane pierwocina skierowania, jako że system komputerowy nie pozwolił jej kontynuować bez wybrania czegoś
Albo chory zostawił puste obręb na formularzu przyjęcia pacjenta oraz nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, gdy zapytany za sprawą telefon, ale potem, gdy odwiedza http://www.zdancewicz.pl tudzież staje się w wyższym stopniu komfortowe, białogłowa otwiera się, że owszem to był przyjaciel, kto skierował ją w samej rzeczy płeć piękna googled ciebie, poszedł aż do witryny, a później IG stwierdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, gdyż są one zbyt zajęci czy też nie sądzę, że są one dobrej jakości prowadzi, w związku z tym po co cofać sobie głowę
Lub niektórzy personel praktyki eksplorować dni nadal natomiast do tego czasu ołowiu wzrosła zimna albo ich konkurenci natychmiast osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze zwierzchni ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, tym samym powinno się systemu, żeby skoczyć na tych przewodów natychmiast, podczas gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne przypuszczalny chory ma spośród praktyką jest brane nadto trochę w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w życiu nie zamierzają się z Tobą spotkać, jeśli nie mogą nie trafić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby być postrzegane jako najlepsze, jednak nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, przypuszczalny pacjent sprawdził swoją stronę internetową tudzież jest podekscytowany, żeby scalić się spośród tobą, jakkolwiek nadal zmienia zdanie, dzwoniąc do biura.
Mogli uzyskać automatyczną sekretarkę czy też irytujące ksylem telefoniczne bądź bierny recepcjonista, który nie przeszkadza wiązanie z rozmówcą.

Mój całość oraz ego robimy mystery shopping od czasu ponad 20 lat zaś oto, co wiem na pewno… KAŻDA wprawa przypadkiem posłużyć się z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na odwrót dlatego, iż przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą stanowić monitorowane, skrypty muszą egzystować przestrzegane zaś obciążenie musi stanowić w miejscu, dlatego jederman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts