Czy jesteś ustawiony na wygraną?

Czy jesteś ustalony na wygraną? Rozwój staż kosmetycznej wynika spośród jasności, skupienia, dyscypliny natomiast odwagi, ażeby zobaczyć, gdzie są problemy a przywrócić do równowagi je.

Dlaczego? Ponieważ nie można naprawić tego, czego się nie wie. Nie możesz również karmić http://www.foit.pl głowy w piach natomiast czynić tego, co zawsze robiłeś, jako że zostaniesz w tyle.

Potrzebna jest tu brutalna szczerość. Gdzie są Twoje obszary problemowe, które powstrzymują Cię od czasu większej liczby pacjentów natomiast zysków? Czy wiesz, czy przeciwnie zgadujesz?

Czy jesteś pewien, że to jest to, jednakowoż jest byt innego, iż jest uszkodzony, że nie wiesz o albo nie uprzedni skłonne aż do rozwiązania?

Dowiedzmy się…

Świetnym miejscem aż do rozpoczęcia jest 9-punktowa ocena, która da Ci jasność, której potrzebujesz, iżby skoncentrować się na tym, co jest najważniejsze w celu Twojej staż a Twoich przychodów, tak aby rosły.

Wystarczy odpowiedzieć „tak” albo „nie” na poniższe pytania, iżby sprawdzić, azali jesteś przygotowany na zwycięstwo:

CZY MASZ PLAN MARKETINGOWY, KTÓRY WYKORZYSTUJE KILKA STRATEGII POZYSKIWANIA PACJENTÓW?

Pacjenci kosmetyczni żyją dzień dzisiejszy na kanałach multimedialnych i chcą informacji w taki sposób, w który chcą.

Niektórzy potencjalni pacjenci chcą eksplorować Cię na Facebooku.
Niektórzy chcą oglądać Twoje zdjęcia natomiast filmy na Instagramie.
Niektórzy chcą http://www.cygal.pl przyglądać się Twój tany na TikTok – żartując, lecz wejdź wcześniej.
Niektórzy chcą czytać Twoje wpisy na blogu
Większość chce przeczytać o Tobie opinie innych Twoich pacjentów kosmetycznych
Niektórzy chcą przewertować Twoją stronę internetową z dokładnością do jednego zęba.

Potrzebujesz skutkiem tego strategii tworzenia zaś dystrybucji treści wszędzie tam, gdzie mogą znajdować się potencjalni pacjenci, ażeby wywlec ich uwagę.

CZY JESTEŚ W STANIE ŚLEDZIĆ SKĄD POCHODZĄ TWOI NOWI PACJENCI?

To jest o co niemiara w ciągu drogie, ażeby naklejać plakat dzisiaj tudzież nie wiedzieć, co działa. Kiedy konsultuję się z praktykami, wyciągamy raporty, które mówią nam o źródle skierowania.

Jednak dane te mogą istnieć niedokładne, jak dowiadujemy się:

Recepcjonista wcale nie zapytał dzwoniącego, w jaki procedura dowiedział się o Tobie
Albo recepcjonistka po prostu kliknęła na zupa rozwijane zarzewie skierowania, dlatego że architektura komputerowy nie pozwolił jej trwać nadal bez wybrania czegoś
Albo pacjent zostawił puste sfera na formularzu przyjęcia pacjenta natomiast nikt go nie zapytał
Lub pacjent powiedział „internet”, kiedy zapytany za sprawą telefon, jednakże potem, kiedy odwiedza http://www.zdancewicz.pl i staje się z większym natężeniem komfortowe, płeć piękna otwiera się, że właściwie owo był przyjaciel, kto skierował ją w gruncie rzeczy niewiasta googled ciebie, poszedł aż do witryny, oraz z kolei IG sprawdzić cię

CZY TWÓJ PERSONEL REAGUJE NA NOWE LEADY NATYCHMIAST?

Statystyki pokazują, iż 48% biur nie śledzić na internetowych prowadzi, albowiem są one nadmiernie zajęci ewentualnie nie sądzę, iż są one dobrej jakości prowadzi, toteż po co zawracać sobie głowę
Lub niektórzy kadra staż badać dni dalej tudzież aż do tego czasu ołowiu wzrosła zimna bądź ich konkurenci już osiągnęły out
Ktokolwiek podąża w górę w charakterze najwyższy ma http://www.majtyka.pl przewagę 1st responder, wskutek tego trzeba systemu, aby skoczyć na tych przewodów natychmiast, gdy są gorące

CZY TWÓJ PERSONEL TELEFONICZNY KONWERTUJE CO NAJMNIEJ 60% ROZMÓWCÓW NA SPOTKANIA?

Doświadczenie telefoniczne prawdopodobny pacjent ma z praktyką jest brane zanadto nieznacznie w większości praktyk. Pamiętaj, iż nowi pacjenci w życiu nie zamierzają się z Tobą spotkać, o ile nie mogą chybić recepcjonistki.

Większość chirurgów spędził fortunę na ich stronie internetowej, tak aby egzystować postrzegane jako najlepsze, jednakże nie na tak wiele na umiejętności telefonicznych ich recepcjonistka, którzy reprezentują je.

Tak więc, przypuszczalny chory sprawdził swoją stronę internetową tudzież jest podekscytowany, żeby skontaminować się spośród tobą, toż nadal zmienia zdanie, dzwoniąc aż do biura.
Mogli dostać automatyczną sekretarkę ewentualnie irytujące ksylem telefoniczne względnie zobojętniały recepcjonista, jaki nie przeszkadza połączenie z rozmówcą.

Mój zespół oraz ja robimy mystery shopping od momentu nad 20 lat natomiast oto, co wiem na pewno… KAŻDA rutyna prawdopodobnie wykorzystać z http://www.roclawski.pl pomocy w tym zakresie.

I na odwrót dlatego, że przeszkolono ich raz, nie oznacza, że pozostają przeszkoleni. Połączenia muszą być monitorowane, skrypty muszą istnieć przestrzegane tudzież odpowiedzialność musi znajdować się w miejscu, w następstwie tego everyman telefon jest obsługiwany profesjonalnie.

Related Posts