Gorące, zimne a ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię natomiast mówią „tak”.

Ale co się przebieg zdarzeń z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują no tak łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, a http://www.idzkowski.pl potem zrezygnować?

Wiesz, iż tracisz wiele pieniędzy, bo nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, z tej przyczyny twój załoga wcale co niemiara rezygnuje z tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój personel przypuszczalnie istnieć zrobić, by dokonać zmiany te cenne wskazówki do płatnych procedur, wolno odkryć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba też byłeś sfrustrowany wkładaniem tak duża liczba wysiłku w konsultacje przeciwnie po to, żeby NIE zdobyć się http://www.pezda.pl na tak, jest ulepszony sposób.

To wymaga różnych skryptów a wiadomości w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, natomiast nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci dać w zamian te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz wspomóc temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie nad konkurencję, w takim razie działaj szybko.

Idź nad wszystko, żeby poczuli się komfortowo i ruszyli aż do przodu.

Na przykład, gdyby chcą mama makeover, pomimo tego wspomniał do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki ponad swoimi dziećmi, na przestrzeni jak oni odzyskać, wykopać renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, lecz zwlekają spośród powodu strachu, skutkiem tego uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu oraz o tym, podczas gdy wielce się cieszy, albowiem uwielbia osobisty http://www.barej.pl nowy powierzchowność natomiast żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie lub w komputerze, które zostały zignorowane zaś są w tej chwili uważane w ciągu straconą sprawę.

Świetnym sposobem, by je pobudzać jest przybyć aż do nich spośród serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, i później zaprosić ich z powrotem aż do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie albo tej procedurze http://www.seczkowski.pl, iżby apiać przebudzić się ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna strategia była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone później ciskać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, czy też jest dozwolone trenować pracowników, tak aby przekazać do licha i trochę więcej spośród tych przewodów aż do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts