Gorące, zimne natomiast ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, jak potencjalni pacjenci dzwonią, by umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię zaś mówią „tak”.

Ale co się historia z większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują owszem łatwo?

Czy zrezygnować? Czy zajść na raz, a http://www.idzkowski.pl następnie zrezygnować?

Wiesz, że tracisz dużo pieniędzy, gdyż nie masz udanego planu w miejscu do naśladowania, skutkiem tego twój personel wcale dużo rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój kadra przypuszczalnie egzystować zrobić, aby przekuć te cenne wskazówki do płatnych procedur, można wykopać utracone przychody.

Jeśli ty również byłeś sfrustrowany wkładaniem tak wiele wysiłku w konsultacje na odwrót po to, żeby NIE osiągnąć się http://www.pezda.pl na tak, jest wyższy sposób.

To wymaga różnych skryptów zaś wiadomości dla różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, oraz nawet tych, które uważasz wewnątrz DEAD prowadzi.

Aby przynieść ulgę Ci podmienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest coraz gorący, chcesz odciążyć temu zastanawiającemu się pacjentowi przebrać Ciebie nad konkurencję, z tej przyczyny działaj szybko.

Idź powyżej wszystko, by poczuli się komfortowo i ruszyli do przodu.

Na przykład, jeżeli chcą mama makeover, wszak wspomniał aż do Ciebie, że nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl do opieki ponad swoimi dziećmi, na przestrzeni podczas gdy oni odzyskać, odnaleźć renomowanych usług niani dla nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten pacjent jest coraz ciepły. Chcą tego, co oferujesz, wszak zwlekają spośród powodu strachu, zatem rozwiać obawy ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, z którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu a o tym, podczas gdy wybitnie się cieszy, bo uwielbia osobisty http://www.barej.pl dziewiczy wygląd a żałuje, że nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są to tropy siedzące w stosie względnie w komputerze, które zostały zignorowane a są obecnie uważane za straconą sprawę.

Świetnym sposobem, ażeby je pobudzać jest zajść aż do nich z serdecznym, osobistej wiedza pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, i w następnej kolejności przyzwać ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie czy też tej procedurze http://www.seczkowski.pl, ażeby od nowa rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na trwanie „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna modus była szpica 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, wolno w dalszym ciągu miotać więcej pieniędzy na reklamę w celu nowych przewodów, ewentualnie wolno szkolić pracowników, iżby przenieść co niemiara więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.

Related Posts