Jak przekabacić potencjalnego pacjenta do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki być może być frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, kapitał tudzież trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przy użyciu drzwi, niemniej jednak zanadto wielu z nich nie zarezerwować spośród jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy owo konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za sprawą 20 lat natomiast pisząc książkę na ów temat, jest to…

Powodem nr 1, dla którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, że nie czują więzi.

Dobra informacja jest taka, iż możesz ów przeciwność wystarczająco łatwo poprawić, by wzmóc osobisty wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co ściśle mówiąc w samej rzeczy kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście tudzież miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, że chcą utrzymywać się konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, kiedy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na kongres klasowy tudzież chcą wzbudzić zazdrość tuż przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój chory kosmetyczny chce przewidywać się lepiej – kropka! Wierzą, iż milszy aparycja sprawi, iż poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą tylko wykopać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz pochwycić się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami tudzież rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz słuszny wynik, w pobliżu minimalnym bólu zaś dyskomforcie, zaś że jego życie ulegnie poprawie.

Zajmujesz się w następstwie tego uczuciami. Pacjent ładny chce się przypuszczać wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znamienny tudzież szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na nim jak na osobie a że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, iż będą traktowani z życzliwością natomiast szacunkiem i, szczerze mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od czasu Ciebie i Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, a oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować spośród Tobą a Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż ewentualny chory poczuje się dobrze, obowiązujący natomiast komfortowy, oraz również pojęcie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od momentu budowania rapportu w toku pierwszej rozmowy telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, aby Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wykwalifikowany zaś przeszkolony w używaniu tonu głosu tudzież strategicznych skryptów, tak aby „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji spośród Tobą.

W przeciwnym razie, o ile nie przypadkiem http://www.suchcicki.pl ukończyć dzięki recepcjonistę, nigdy nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się najsampierw przedstawić, zaś z kolei przyuczyć się imienia dzwoniącego, ażeby mogła go hulać za sprawą pełny trwanie trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi natomiast sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi znajdować się plus zorientowany w zadawaniu konkretnych pytań i uzyskanie odpowiedzi od czasu rozmówcy, kto przenosi je do harmonogramu konsultacji spośród tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich gdy procedura, którą są zainteresowani, a od tego czasu przyrzeczenie ich, iż jest owo nadzwyczaj popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich z większym natężeniem swobodnie.

Twój recepcjonista musi istnieć również ocykany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu sprezentować go do nich.

Na przykład, dysponować recepcjonista konwersji wcześnie, oferując wybór dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są potem dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt moc czasu pomiędzy tym, gdy interlokutor dotarł aż do Ciebie, tudzież tym kiedy przypadkiem Cię odwiedzać jest niebezpieczne. Mogą bez trudności ciągnąć sposób swoich konkurentów, którzy mogą ulokować harmonogram rozmówcy lepiej lub pogadać spośród przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego oraz rzeczywiście dalej.

Wypełnij ten trwanie opóźnienia i zostać w kontakcie spośród potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w czasie jak oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, dokąd „kapie” informacji aż do nich tak, że są podekscytowani o pokazując się spotkać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy wprost przeciwnie zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą lub cyfrowo urzędowy pakiet informacyjny dla pacjentów, jaki zawiera list odkąd Ciebie oraz odręczny wzmianka od czasu koordynatora pacjentów, który cieszy się na zebranie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na idea procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje a zdjęcie, biografię biura zaś personelu, zasady i wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR z linkiem do swojego kanału YouTube, by mogli „zobaczyć” cię jako autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje i świadectwo z pracy od innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, tak aby dostrzec zanim / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, poniekąd nuże Cię poznał natomiast pozycjonuje Cię jako eksperta. W ów strategia pojawiają się one w znacznym stopniu bardziej gotowy, iżby zakomunikować „tak” do Ciebie.

Related Posts