Jak urobić potencjalnego pacjenta aż do zabiegów kosmetycznych

Jak przekonwertować pacjenta kosmetycznego? Konwersja stawki może znajdować się frustrujące w dzisiejszym konkurencyjnym świecie. Spędziłeś czas, finanse natomiast trud w uzyskaniu potencjalnych pacjentów http://www.laczny.pl przez drzwi, tymczasem nadmiernie wielu z nich nie zająć z jakiegoś powodu.

Dlaczego nie? Czy to konkurencja? Czy owo twój marketing? Czy to twój personel?

Czego się nauczyłem, konsultując się w tej branży za sprawą 20 lat zaś pisząc książkę na ten temat, jest to…

Powodem nr 1, w celu którego pacjenci kosmetyczni nie wybierają Ciebie jest to, iż nie czują więzi.

Dobra wiadomość jest taka, iż możesz ten zagwozdka całkiem bez trudności poprawić, żeby podnieść swój wskaźnik zamykania salonów. http://www.dering.pl

CZEGO TAK NAPRAWDĘ CHCE PACJENT KOSMETYCZNY?

Po pierwsze, zastanów się, co no tak istotnie kupuje pacjent. Emocjonalnie kupują czas, uznanie, prestiż, szczęście natomiast miłość.

Niektórzy powiedzą Ci, iż chcą pozostać konkurencyjni na rynku, wyglądać lepiej teraz, kiedy są świeżo upieczonymi singlami, wybierają się na zjazd klasowy oraz chcą wzbudzić nienawiść przy starego chłopaka.

Najważniejsze jest to, że twój pacjent kosmetyczny chce spekulować się lepiej – kropka! Wierzą, iż górujący aparycja sprawi, że poczują się lepiej we własnej skórze. Teraz muszą wręcz przeciwnie wyszukać odpowiedniego chirurga, kto im pomoże.

Wiedząc o tym, musisz zająć się ich emocjonalnymi pragnieniami, potrzebami http://www.huczko.pl, obawami oraz rozczarowaniami. Pacjent kosmetyczny kupuje nadzieję – że uzyskasz adekwatny wynik, w pobliżu minimalnym bólu a dyskomforcie, oraz iż jego egzystencja ulegnie poprawie.

Zajmujesz się przeto uczuciami. Pacjent bez zabrudzeń chce się domyślać się wyjątkowy, zrozumiany, ważny, komfortowy, znaczący tudzież szanowany. Chce wiedzieć, iż zależy Ci na poprzednio jak na osobie a że dasz mu to, czego chce.

Oczekują, że będą traktowani spośród życzliwością a szacunkiem i, kawa na ławę mówiąc, jeśli nie otrzymają tych ciepłych, rozmytych uczuć od chwili Ciebie oraz Twojego http://www.janic.pl personelu, pójdą aż do Twojego konkurenta, kto potraktuje ich lepiej, natomiast oni zabiorą ze sobą swoich przyjaciół.

ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ KONTAKT Z PACJENTEM JUŻ PRZY PIERWSZEJ ROZMOWIE

Twoi pacjenci chcą się identyfikować spośród Tobą oraz Twoim personelem. Jeśli możesz sprawić, iż prawdopodobny pacjent poczuje się dobrze, bieżący i komfortowy, oraz dodatkowo uchwycenie jego potrzeb, są one twoje.

Połączenie zaczyna się od budowania rapportu na przestrzeni pierwszej negocjacje telefonicznej z pacjentem w Twoim gabinecie.

Konieczne jest, by Twój recepcjonista był przyjazny, optymistyczny, wprawny zaś przeszkolony w używaniu tonu głosu tudzież strategicznych skryptów, by „doprowadzić” rozmówcę aż do zarezerwowania konsultacji z Tobą.

W przeciwnym razie, jeśli nie przypuszczalnie http://www.suchcicki.pl odbyć przez recepcjonistę, w życiu nie zamierzają cię spotkać!

Na przykład, recepcjonistka musi się nasamprzód przedstawić, zaś potem nauczyć się imienia dzwoniącego, tak aby mogła go świętować przez zupełny Chronos trwania rozmowy. Używanie czyjegoś imienia automatycznie tworzy więcej więzi zaś sprawia, iż pacjenci czują się ważniejsi.

Ale recepcjonistka musi istnieć także ocykany w zadawaniu konkretnych pytań natomiast uzyskanie odpowiedzi odkąd rozmówcy, jaki przenosi je do harmonogramu konsultacji z tobą.

Zadawanie pytań dzwoniącemu, takich jak procedura, którą są zainteresowani, i z kolei poręka ich, że jest owo bardzo popularna procedura, którą wykonujesz, stawia ich bardziej swobodnie.

Twój recepcjonista musi być plus zawołany w proszeniu o konsultację. Dzwoniący nie będzie po prostu darować go aż do nich.

Na przykład, posiadać recepcjonista konwersji wcześnie, oferując alternatywa dwóch następnych dni / czasu wizyty, które są w przyszłości dostępne. Jeśli wybiorą jeden, oni idą aż do przodu.

WIĄZANIE PRZED UMÓWIENIEM SIĘ NA WIZYTĘ

Zbyt niemało czasu między tym, gdy rozmówca dotarł aż do Ciebie, a tym gdy przypadkiem Cię odwiedzić jest niebezpieczne. Mogą bez trudu trwać nadal sposób swoich konkurentów, którzy mogą pomieścić harmonogram rozmówcy lepiej względnie pogadać z przyjaciółmi, którzy mówią im spośród niego a w rzeczy samej dalej.

Wypełnij ów okres opóźnienia tudzież pozostać w kontakcie z potencjalnym pacjentem do budowania zaufania, w trakcie gdy oni czekają na ich konsultacji spośród tobą.

Miej strukturę w miejscu, gdzie „kapie” informacji aż do nich tak, iż są podekscytowani o pokazując się spotkać się spośród tobą osobiście.

Na przykład, podczas gdy lecz wciąż zarezerwują konsultację, wyślij im pocztą czy też cyfrowo oficjalny paczka informacyjny dla pacjentów, jaki zawiera list od chwili Ciebie zaś odręczny komentarz od chwili koordynatora pacjentów, jaki cieszy się na zebranie spośród nimi. Dołącz konkretne informacje na przedmiot procedury, którą są zainteresowani, swoje referencje natomiast zdjęcie, biografię biura zaś personelu, zasady tudzież wskazówki.

Kilka dni później, wyślij im swoje kawałki PR spośród linkiem do swojego kanału YouTube, tak aby mogli „zobaczyć” cię w charakterze autorytet.

Kilka dni po tym, wyślij im recenzje natomiast opinia od czasu innych pacjentów, którzy kochają swoje wyniki z linkami aż do konta Instagram, by dostrzec przedtem / po zdjęciach innych pacjentów zamieścił.

Ta „kampania kroplowa” pomaga pacjentowi wyniuchać się tak, niemal natychmiast Cię poznał zaś pozycjonuje Cię jak eksperta. W ten tryb pojawiają się one w dużym stopniu bardziej gotowy, żeby powiedzieć „tak” aż do Ciebie.

Related Posts