Niedobór pracowników być może istnieć doskonałą wiadomością gwoli gospodarki

Niedobór pracowników prawdopodobnie stanowić doskonałą wiadomością gwoli gospodarki! Może, ale wręcz może, firmy obudzą się i dostrzegą ważki wkład pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy tudzież niszczą atut firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę walor tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu poprzednio bankructwem, ale owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów przedtem zgarnięciem sowitych premii.

Mamy nieobecność pracowników, oraz firmy starają się zatrudnić każdego, kto jest chętny. Niektóre firmy, kiedy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska interes Loblaw a jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, podczas gdy rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy rząd skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę spośród ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, oraz płeć słaba powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór to zrobił!”.

Niedobór pracowników gwarantowany w pobliżu tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski nieoczekiwanie wzrosły. Per se, to nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu egzystować pewnym, jestem nieprzyjazny opodatkowaniu zysków za pośrednictwem rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności odkąd zysków. To było w sam raz. W międzyczasie moja kobieta tudzież ego robiliśmy zakupy w sklepie Loblaw, natomiast załoga kontynuowali swoją doskonałą obsługę, opodal iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą scedować sobie sprawę, iż pracownicy pierwszej linii są fundamentem firmy natomiast tyczyć się ich dobrze, oraz nie kiedy trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników jak maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni i inni badacze znaleźli głęboki zgoda pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy i ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: badania pokazują, że niektóre firmy przełamują model oraz traktują pracowników z szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – to ale wręcz niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący kwartał jak nagrodę, toteż wykorzystują pracowników natomiast fałszują wyniki w środku późniejszy kwartał. Powtarzam: jestem nieprzyjazny opodatkowaniu biznesu przez rząd. Jednak popieram unormowanie Bidena Build Back Better odnośnie do opodatkowania wykupu akcji, jaki został przyjęty przez Izbę natomiast jest rozpatrywany za sprawą Senat, nawet jeżeli przypadkiem być wyposażonym wręcz przeciwnie delikatny istotność na wykup akcji. Firmy nie powinny demaskować miliardów na wykup akcji, równocześnie wyzyskując pracowników.

Firmy powinny prezentować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór prawdopodobnie mieścić efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii spośród funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni oraz usłyszeć o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu dzięki pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo dodatkowo nie powinno dostawać premii w ciągu pięciu lat od czasu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął kapitalizm interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) miał rewelacja w 2019 roku i zdecydował, że maksymalizacja wartości dla akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta metryka z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, iż BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy zaś w mgnieniu oka je porzucił a wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii nadal odchodzili od tych frazesów.

Related Posts