Niedobór pracowników przypuszczalnie znajdować się doskonałą wiadomością w celu gospodarki

Niedobór pracowników może egzystować doskonałą wiadomością w celu gospodarki! Może, przeciwnie może, firmy obudzą się tudzież dostrzegą znamienny udział pracowników w ich sukces. Niektórzy dyrektorzy generalni biorą niebotyczne sumy zaś niszczą zaleta firmy, w przeciwieństwie aż do wielu pracowników pierwszej linii, którzy tę zaleta tworzą. Podczas pandemii dyrektorzy generalni zgarnęli ogromne sumy, zwalniając pracowników. Niektóre firmy szukały ochrony http://www.legutko.eu przedtem bankructwem, atoli owo nie powstrzymało ich chciwych prezesów poprzednio zgarnięciem sowitych premii.

Mamy niedostatek pracowników, oraz firmy starają się zaangażować każdego, jaki jest chętny. Niektóre firmy, gdy McDonalds zapłacili premie podpisywania. Kanadyjska biznes Loblaw natomiast jej konkurenci wypłacali premie pracownikom pierwszej linii, jak rozpoczęła się pandemia. Zaprzestali tego po trzech miesiącach w porozumieniu ze swoimi konkurentami. Kiedy stopień skonfrontował ich spośród tą zmową, twierdzili, iż stało się owo niezależnie. No proszę! To tak, jakbyś złapał swoją trzylatkę z ręką http://www.boczar.eu w słoiku spośród ciasteczkami, tudzież pani powiedziała, mamo, „Ciasteczkowy Potwór owo zrobił!”.

Niedobór pracowników przesądzony obok tandetnym traktowaniu

Zachowanie firmy Loblaw niepokoi mnie. Podczas okresu premiowego zyski znienacka wzrosły. Per se, owo nie jest problem. Sprzyjam firmom przynoszącym zyski. Aby http://www.krzysztofiak.eu stanowić pewnym, jestem wrogi opodatkowaniu zysków za pomocą rząd. Ale wypłacanie pracownikom premii w czasie pandemii nie powinno być w zależności od momentu zysków. To było w tenże raz. W międzyczasie moja kobieta a ego robiliśmy sprawunki w sklepie Loblaw, tudzież pracownicy kontynuowali swoją doskonałą obsługę, niedaleko iż Loblaw był lekceważony.

Liderzy muszą scedować sobie sprawę, iż pracownicy pierwszej linii są fundamentem firmy zaś tyczyć się ich dobrze, zaś nie jak trybiki wyrabiające premie gwoli prezesów! Kiedy pracodawcy traktują pracowników gdy maszyny, ci się zniechęcają. Gallup twierdzi, że na przestrzeni kilku dekad, oni a inni badacze znaleźli silny koalicja pomiędzy zaangażowaniem pracowników w miejscu pracy i ogólnymi wynikami firmy. Jednak pracodawcy nie chcą się z tym pogodzić. Ale jest dobra wiadomość: tryb pokazują, iż niektóre firmy przełamują wzorzec a traktują pracowników spośród szacunkiem: Cisco, Apple, Accenture, IBM, FedEx – owo nic bardziej błędnego niektóre spośród nich.

Zarobki w http://www.stopka.eu następnym kwartale napędzają biznes

Firmy postrzegają nadchodzący trymestr w charakterze nagrodę, tym samym wykorzystują pracowników a fałszują wyniki za następny kwartał. Powtarzam: jestem wrogi opodatkowaniu biznesu z wykorzystaniem rząd. Jednak popieram uregulowanie Bidena Build Back Better dotyczący opodatkowania wykupu akcji, kto został przyjęty przy użyciu Izbę a jest rozpatrywany przy użyciu Senat, nawet gdyby przypuszczalnie mieć lecz wciąż drobny ranga na wykup akcji. Firmy nie powinny wyjawiać miliardów na wykup akcji, naraz wyzyskując pracowników.

Firmy powinny cechować na zebraniach akcjonariuszy opcje wykorzystania funduszy z wykupu http://www.koczur.eu akcji. Wybór może zawierać efekty wypłacania premii pracownikom pierwszej linii z funduszy wykupu. Akcjonariusze powinni i podsłuchać o potencjalnych inwestycjach strategicznych. Inną opcją jest zaprzestanie wykupu przez pięć lat po zwolnieniach. Kierownictwo także nie powinno dostawać premii w ciągu pięciu lat od czasu zwolnień. Musimy pozbyć się wyzysku pracowników, który zwiększa premie prezesów.

Zniknął wolny rynek interesariuszy Okrągłego Stołu Biznesu

Okrągły Stół Biznesu (BRT) puder objawienie w 2019 roku a zdecydował, że maksymalizacja wartości gwoli akcjonariuszy nie jest jedynym celem korporacji. Ta świadectwo z lat 80. jest błędna, powiedział. Napisałem wtedy, iż BRT „… wymyślił piękne frazesy o dbaniu o interesariuszy a w mgnieniu oka je porzucił tudzież wrócił aż do swoich chciwych praktyk…. ” W czasie pandemii w przyszłości odchodzili od momentu tych frazesów.

Related Posts