Praktyka kosmetyczna, o której mówi się spośród ust do ust

Słowo z ust skierowanie jest w całości najlepsza reklama wolno poruszyć do swojej praktyki. Jest owo również najtańsza gatunek reklamy, iż jest dozwolone wkładać w oraz zajmuje minimum czasu zaś wysiłku.

Wszyscy wiemy, iż najlepszym pacjentem jest polecony pacjent. Kiedy ziomek mówi dalszy przyjaciel, członek http://www.gesikowski.pl rodziny, ewentualnie kolega o tobie, to jest złoto. Są już na wejściu sprzedawane na ciebie, nie są owszem wrażliwe na cenę natomiast są z większym natężeniem prawdopodobne, tak aby utrzymywać się lojalnym pod Ciebie.

Word-of-mouth skierowania zwiększy swoje współczynniki zamknięcia, zmniejszenie kosztów marketingu zewnętrznego natomiast polepszać swoją praktykę.

Ale nie zostawiaj tego przypadkowi. Jasne, dostaniesz kilka poleceń od swojej głównej grupy fanów w swojej praktyce, każda doświadczenie je ma, mimo to chcesz je odkąd każdego szczęśliwego pacjenta – nie lecz wciąż wybranych kilku.

Uczyń wyrażenie ustne opinia priorytetem w swoim gabinecie, ustaw procesy tudzież włącz te strategie word-of-mouth:

ROZMAWIAJ ZE SWOIMI PACJENTAMI http://www.stepka.pl

Polecenia pochodzą spośród kontaktów z pacjentami, ze względu którym czują się oni traktowani najsampierw jako osoby, tudzież wówczas dalej jako pacjenci.

Używaj ich imion natomiast nawiązuj czucie wzrokowy spośród pacjentami. Zadawaj im pytania, i w następnej kolejności pozwól im mówić. Chodzi o to, tak aby pierw nawiązać spośród nimi osobistą więź, żeby wiedzieli, iż ci na nich zależy.

Poświęć duet minuty na nich w charakterze na osoby. Zapytaj ich o rodzinę, profesja lub co popadnie innego, co wyda Ci się interesujące na podstawie ich formularza.

Zrelaksują się, otworzą się poprzednio Tobą i opowiedzą więcej o sobie. Możesz dowiedzieć się faktycznie mnóstwo o danej osobie, jeśli pokażesz, iż jesteś nią zainteresowany. I będziesz zdziwiony tym, czego się dowiesz.

Być prawdopodobnie są one członkiem mediów ewentualnie są one częścią dużej firmy, która przypadkiem korzystać spośród http://www.gajcy.pl usług jako perk pracownika. Kto wie, tak długo jak nie zapytasz.

Pomyśl o tym w ten sposób. Każdy spośród nas ma zwykle coś koło tego 250 osób w kręgu wewnętrznym. Obejmuje owo przyjaciół, rodzinę, współpracowników, sąsiadów, itp.

Jeśli jederman spośród twoich pacjentów powiedział lecz jeden z ich wewnętrznego kręgu o tobie, iż będzie PODWOIĆ ewolucja praktyki. Jak owo brzmi?

Pamiętaj, podobnie myślących ludzi, powiesić naokoło spośród innymi równie myślących ludzi, w związku z tym chcesz, ażeby Twój „preferowany pacjent” dostarczyć swoich przyjaciół aż do Ciebie.

Ale nie bierz tego za pewnik. Twoi pacjenci muszą wiedzieć, że chcesz więcej pacjentów takich podczas gdy oni i jeśliby wysyłają ci swoich przyjaciół, rodzinę zaś kolegów, obiecujesz, iż będziesz się nimi odpowiednio opiekował.

UŻYJ TREŚCI, ABY ROZPRZESTRZENIĆ SŁOWO

Treść jest królem w Internecie, zatem produkuj jej do licha i trochę gwoli różnych kanałów medialnych, by Twoi pacjenci mogli http://www.franaszek.pl porcjować się nią ze swoimi przyjaciółmi, rodziną zaś zwolennikami.

Na przykład, możesz nagrać konsultację z potencjalnym pacjentem, jaki mówi o liposukcji (oczywiście wewnątrz jego zgodą), zaś odtąd wysłać go na YouTube zaś Vimeo.

Podziel to na małe kawałki a prześlij je na Instagram video. Użyj zrzutu ekranu wideo w swoich reklamach banerowych na Facebooku, które klikają aż do pełnego filmu z „Kliknij tutaj, by zaplanować bezpłatną konsultację”.

I to nie wszystko. Przepisz konsultację spośród pacjentem natomiast wykorzystaj ją w swoich wpisach na blogu, artykułach oraz informacjach prasowych. Wyślij mejl spośród informacją o tym aż do swojej aktualnej listy pacjentów natomiast dodaj „Podziel się tym spośród przyjacielem”.

Chodzi o to, iżby skorzystać jeden element treści w wielu różnych kanałach medialnych, iżby zwiększyć swoją trwanie w sieci.

STOISKO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Zrób owo zabawne a łatwe w celu swoich pacjentów, aby podzielić się tobą spośród przyjaciółmi na portalach społecznościowych.

Zamów niestandardowe popup backdrop spośród logo wydrukowanym na nim. Mieć owo stoi w rogu swojego gabinetu w pobliżu kasy.

Twoi pacjenci mogą robić zdjęcia z Tobą http://www.siwecki.pl zaś Twoim personelem oraz protokołować wideo z relacją, zaś następnie przesłać je na swoje konta na Facebooku, Instagramie a Snapchacie.

PODZIĘKUJ SWOIM PACJENTOM

Nie bierz poleceń wewnątrz pewnik. Chcesz wywalić swoim pacjentom, jednak przygodny blankiet wygenerowany przez pecet nie wystarczy.

Pacjenci chcą istnieć doceniani w środku swoje ufność natomiast uznani w środku swoje wsparcie, stąd okaż im wdzięczność.

– Niech kadra natychmiast aż do nich zadzwonią, aby im podziękować
– Wyślij im osobistą notatkę spośród podziękowaniami od Ciebie
– Zadzwoń aż do nich osobiście, iżby im podziękować
– Wyślij prezent z wyrazami uznania

Zachowanie, które jest nagradzane, powtarza się, tym samym zrób wielką sprawę spośród tego, podczas gdy wybitnie doceniasz ich polecenie, oraz więcej osób będzie śledzić wewnątrz nimi.

Jeszcze lepiej, ustaw samoczynny program nagród, jaki potwierdza a dziękuje twoim pacjentom w środku pomocnik w rozwoju twojej praktyki.

Celem jest, żeby utrzymywać się o dużo więcej swoich pacjentów dzielących się tobą spośród kimś, kogo znają. Wdrożenie programu skierowania, jakkolwiek sprawić to z ostrożnością, ażeby zdołać zachować się z dala od kłopotów spośród towarzystw medycznych a ich zasad podziału opłat.

Tak, abyś wiedział, zarządy medyczne mówią, że nie można opłacać komuś, który zachęca inną osobę aż do posiadania procedury medycznej. Więc nie prawdopodobnie znajdować się wymiany pieniędzy w systemie tit-for-tat.

Related Posts