Praktyki od czasu dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, dlaczego niektóre firmy dokonują skoku odkąd dobrego do wielkiego… tudzież inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, przecież jest jeden rozdział, kto jest ściśle mówiąc apropos naszej branży, iż chciałem się poprzednio spośród wami podzielić oraz nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, atoli oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji nagminnie wyglądają jak dramatyczne wydarzenia gwoli tych, którzy obserwują spośród zewnątrz, toż są istotnie organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają za pośrednictwem długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, iż nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej względnie szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre i wielkie firmy podążały w środku przewidywalnym wzorcem budowania i przebijania się, jaki wymaga wysiłku, by się rozkręcić, jak ciężkie kołowrót zamachowe; natomiast kiedy natychmiast się rozkręci, nabiera rozpędu oraz trafia w punkt przełomowy, kto staje się nie aż do zatrzymania oraz przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa wedle innego schematu… pętlica zagłady.

Zamiast gromadzić impet, starają się wyrzec się tok budowania zaś w tym momencie przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, atoli krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, gdyż nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, tedy próbują innej krótkoterminowej taktyki, ażeby być w użyciu natychmiastowe rezultaty tudzież w wyższym stopniu rozczarowujące wyniki zdarzają się dla dalszego rozczarowania, oraz teraz są w pętli zagłady i zmierzają aż do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne ewentualnie przeciętne praktyki gonią w ciągu krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, finanse zaś zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być prawdopodobnie jest to interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, względnie mediów społecznościowych.

Próbują czegoś z wykorzystaniem miesiąc albo dwa, nie podoba się wyniki, z tej przyczyny skaczą spośród tego do innej strategii obiecując znajdować się świętym Graalem.

Ale zupełnie nie pozostają całkiem długo, aby być w użyciu jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest spośród doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta weto pacjenta kosmetycznego, jaki byłby wart 10x ich początkowej inwestycji, jeżeli umieścić odwzorowanie w miejscu, by je pielęgnować, tym samym dokładnie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając aż do koncepcji „od dobrego aż do wielkiego”, oto co robi biegłość odnosząca sukcesy, by sterczeć się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji a utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy i siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki zaś dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie zaś NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które stale się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani zaś w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; w następnej kolejności określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą a budują zaufanie z tym pacjentem przed spotkaniem z nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od momentu pierwszego telefonu, który wykonują, aby umówić się na wizytę, do wizyty, konsultacji natomiast dalszych działań. Dają pacjentowi doświadczenie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, że pacjent, by powrócić, recenzja, odnoszą się i udzielać na własnych platformach społecznych, skutkiem tego inni potencjalni pacjenci odkrywają cię i ukończyć dzięki swoje procesy, natomiast oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się tudzież akcji na społecznych z tej przyczyny więcej pacjentów sprawić to samo tudzież właściwie w przyszłości a naprawdę dalej.

Więc teraz masz proces a schemat, który buduje rozpęd, w następstwie tego masz bezwzględny rzeczka pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To nigdy nie było ważniejsze niż teraz, żeby Twoja biegłość działa jak prawidłowo naoliwiona maszyna, która prawdopodobnie przeżyć burze konkurencji tudzież COVID oraz lada co innego przychodzi na krajowy sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeśliby mógłbyś wykorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od chwili 20 lat i mogę zaoszczędzić Ci morze czasu, pieniędzy zaś kłopotów.

Related Posts