Praktyki od dobrych do świetnych

Kiedy byłem w szkole biznesu, lekturą obowiązkową było „Good to Great” Jima Collinsa.

Jest to książka o zarządzaniu, która wyjaśnia, po co niektóre firmy dokonują skoku od dobrego aż do wielkiego… zaś inne nie.

Profesor spędził tygodnie na analizowaniu tej książki z nami http://www.dominczak.pl studentami, jakkolwiek jest pewien rozdział, kto jest ano apropos naszej branży, że chciałem się przedtem z wami podzielić a nazywa się…

Skondensowałem go bardzo, jednakże oto jego sedno:

Dobre do wielkich transformacji raz za razem wyglądają gdy dramatyczne wydarzenia w celu tych, którzy obserwują z zewnątrz, wszak są ano organiczne, kumulujące się procesy wewnątrz, które działają przy użyciu długi czas http://www.charzewski.pl.

Oznacza to, że nie było jednego działania definiującego, kampanii reklamowej czy też szczęścia, które zbudowało wielką firmę.

Zamiast tego, dobre oraz wielkie firmy podążały za przewidywalnym wzorcem budowania a przebijania się, jaki wymaga wysiłku, ażeby się rozkręcić, jak ciężkie kołowrót zamachowe; jednak podczas gdy w tej chwili się rozkręci, nabiera rozpędu a trafia w punkt przełomowy, jaki staje się nie aż do zatrzymania oraz przynosi dramatyczne rezultaty bez dodatkowego wysiłku.

Ale większość firm działa według innego schematu… węzeł zagłady.

Zamiast akumulować impet, starają się nie uwzględnić przebieg budowania oraz już przeskoczyć aż do punktu przełomowego, stosując jednorazowe taktyki http://www.sudnik.pl, które dają im natychmiastowe, jednak krótkoterminowe rezultaty.

Zamiast tego, otrzymują rozczarowujące wyniki, ponieważ nie udaje im się nie oddać spójnego kierunku, tedy próbują innej krótkoterminowej taktyki, żeby otrzymać natychmiastowe rezultaty i z większym natężeniem rozczarowujące wyniki zdarzają się w celu dalszego rozczarowania, a chwilowo są w pętli zagłady oraz zmierzają aż do katastrofy.

To samo dzieje się http://www.gierat.pl w praktykach chirurgii plastycznej.

Naiwne bądź przeciętne staż gonią w środku krótkoterminowym zyskiem, rzucając czas, kapitał tudzież zasoby na wszystkie rodzaje błyszczących obiektów obiecujących świat.

Być przypuszczalnie jest to interes internetowa przeprojektowanie witryny … ponownie. Lub Google AdWords, które potrzebują budżetu wielu tysięcy dolarów miesięcznie, względnie katalogów, lub mediów społecznościowych.

Próbują czegoś za pośrednictwem łysek względnie dwa, nie podoba się wyniki, stąd skaczą z tego aż do innej strategii obiecując egzystować świętym Graalem.

Ale nigdy nie pozostają wystarczająco długo, by otrzymać jakąkolwiek trakcję.

Podobnie jest z doborem pacjentów.

Wiele praktyk chodzić po one-hit-wonder pacjenta sprzeciw pacjenta kosmetycznego, kto byłby zasługujący 10x ich początkowej inwestycji, jeśli ulokować odwzorowanie w miejscu, aby je pielęgnować, przeto dosłownie stają się staż „nieopłaconych ambasadorów sprzedaży.

Tak więc, wracając do koncepcji „od dobrego do wielkiego”, oto co robi praktyka odnosząca sukcesy, żeby sterczeć się wielką:

– Tworzą http://www.kocwin.pl mapę kosmetycznego planu przyciągania, konwersji zaś utrzymania pacjentów.
– Ustalają priorytety w zakresie budżetowania pieniędzy i siły roboczej w kierunku najskuteczniejszych długoterminowych strategii, które sprawdziły się w praktyce.
– Monitorują swoje wyniki tudzież dostrajają je na bieżąco.
– Pozostają na kursie a NIE zmieniają kierunku w celu krótkoterminowych zysków.
– Widzą rezultaty, które przez cały czas się rozwijają.

Mówiąc inaczej, udane praktyki określają, kim są ich preferowani oraz w najwyższym stopniu dochodowi pacjenci kosmetyczni; od tego czasu określają najlepsze sposoby przyciągnięcia tych pacjentów kosmetycznych do nich. Wiążą się, kształcą a budują zaufanie z tym pacjentem zanim spotkaniem spośród nim. Doskonalą doświadczenia pacjenta z praktyką od chwili pierwszego telefonu, który wykonują, ażeby umówić się na wizytę, aż do wizyty, konsultacji a dalszych działań. Dają pacjentowi badanie WOW przed, w trakcie, po ich procedurze. Zachęcają, iż pacjent, iżby powrócić, recenzja, odnoszą się tudzież udzielać na własnych platformach społecznych, więc inni potencjalni pacjenci odkrywają cię a odbyć przy użyciu swoje procesy, i oni, zbyt, powrót, recenzja, odnoszą się oraz akcji na społecznych z tej przyczyny więcej pacjentów poczynić owo samo natomiast rzeczywiście później zaś naprawdę dalej.

Więc w tym momencie masz bieg tudzież schemat, który buduje rozpęd, tym samym masz żelazny ruczaj pacjentów kosmetycznych na autopilocie.

To w życiu nie było ważniejsze niż teraz, żeby Twoja rutyna działa kiedy odpowiednio naoliwiona maszyna, która przypuszczalnie uchować się burze konkurencji a COVID zaś lada co innego przychodzi na własny sposób.

Skontaktuj się ze mną, jeżeli mógłbyś skorzystać spośród pomocy w tym zakresie. Pracuję z chirurgami plastycznymi od chwili 20 lat a mogę zaoszczędzić Ci bezlik czasu, pieniędzy tudzież kłopotów.

Related Posts