Sposoby na pozyskiwanie produktów z Chin

W 2020 roku pełny kula ziemska został zamknięty spośród powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ograniczenia te dotyczyły życia społecznego, kulturalnego, politycznego oraz gospodarczego każdego http://www.dlubak.eu kraju na całym świecie. Dlatego także Państwo Środka nie pozwoliły zagranicznym klientom na wjazd aż do kraju w celach biznesowych. Dlatego także możesz dysponować problemy spośród importem produktów z Chin. W tym artykule zamierzamy przynieść ulgę Ci w imporcie produktów spośród Chin w środku pośrednictwem agenta sourcingowego. Dowiedzmy się więcej.

Jeśli chcesz cofnąć się niektórych powszechnych błędów w toku importowania produktów od chwili chińskich dostawców, takich jak Made in China tudzież Alibaba, sugerujemy, abyś postępował zgodnie spośród poniższymi krokami dotyczącymi pozyskiwania produktów.

Po pierwsze, musisz wyekspediować aż do nas e-mail z opisem przedmiotów, które chcesz wespół z kilkoma zdjęciami koncepcji projektu.
Dostarczymy Ci katalogi cyfrowe, które pomogą Ci wybrać spośród różnych dostawców.
Możemy wspomóc Ci przejść http://www.doroz.eu z wykorzystaniem cały proces. Dodatkowo, dodamy Cię aż do grupy, w której będziesz mógł porozmawiać wręcz spośród każdym dostawcą.
Przed sfinalizowaniem zamówienia i naciśnięciem przycisku „Wyślij”, pomożemy Ci bis orzec materiał, rozmiar natomiast zabarwienie produktów.
Możemy wyekspediować Ci szczegóły potwierdzenia zamówienia w ciągu pośrednictwem poczty elektronicznej. W ów metoda możesz uzyskać szczegółowe informacje http://www.grzebyk.eu dotyczące produktu bez owijania w bawełnę na swoją skrzynkę e-mail. Chodzi o to, abyś miał zadowolenie ducha.
Po tym, kiedy towary wylądowały w naszym magazynie, wyślemy Ci doniesienie jakości. I będziemy wszelkie problemy jakościowe, które produkty mogą mieć. Następnie, dostaniemy produkty wysłane aż do Ciebie.
Możemy odciążyć Ci wyekspediować płatność salda do dostawcy. Alternatywnie, możesz wyekspediować płatność aż do dostawcy bezpośrednio. Wybór powinno się aż do Państwa.

Wreszcie, będziemy plus być w użyciu kontenery ładunkowe w celu Ciebie. Dlatego nie musisz się dręczyć o wysyłkę a dostawę, gdyż wszystkie produkty są wysyłane na czas.

Obsługa posprzedażna jest oraz zawarta w naszych usługach.

MoreFar Global oferuje najwyższej klasy usługi posprzedażne. Niektóre z usług, które oferujemy są wymienione poniżej:

Pomożemy http://www.jaglowski.eu Ci odkryć produkty na targach Expo w Guangzhou, na rynkach hurtowych w Guangzhou tudzież przy innych dostawców w Chinach.

Możemy odciążyć w zbieraniu katalogów
Oferujemy raporty QC albo usługi kontroli jakości
Możemy zapewnić wskazówki dotyczące zakupów
Możemy pomóc w negocjacjach spośród dostawcami
Możemy uzyskać dla Ciebie magazynowanie http://www.kolsut.eu
Oferujemy konsolidację wysyłek
Oferujemy zniżkowe rozwiązania transportowe
Oferujemy wsparcie posprzedażowe zaś usługi

Możesz liczyć na Morefar Global natomiast źródło produktów spośród rynków hurtowych w Chinach. Mamy agregat ekspertów, żeby poprowadzić Cię za pośrednictwem everyman etap procesu. Więc, możesz skontaktować się spośród nami, żeby wzmóc własny biznes.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Related Posts