Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby biec swoją praktykę podczas gdy dochodowy biznes, musisz być obcykanym zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od chwili bólu do zysków w wysoko krótszym czasie zaś spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz podczas gdy biznesmen, i nie jak chirurg, prowadzisz swoją praktykę jak biznes http://www.maliglowka.pl. To obecnie nie jest na to samo praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, że nie bierzesz nuże na swoje asystent całej odpowiedzialności wewnątrz robienie przychodów. Możesz zanieść czas wolny tudzież potem mieć zadowolenie ducha wiedząc, że Twoja doświadczenie działa bez Ciebie. I, w końcu masz stan czasu z rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, żeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, iżby oblecieć jest przeobrazić własny załoga w całość marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest wręcz przeciwnie menedżerami, natomiast istnieje istotna różnica pośrodku „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy uzyskać pewne rzeczy, na przestrzeni gdy władza kładzie akcent na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, to masz wprost przeciwnie „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz władza tudzież wizję, wtedy Twój całość staje się godziwy z TWOIM celem.

Będą pożądać wykonywać pracę gwoli Ciebie zaś wygrywać dla Ciebie pieniądze, albowiem wiedzą, dokąd zmierzasz i chcą stanowić tego częścią, dlatego że owo wpłynie oraz na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby przeobrazić swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się znajdować się rozpraszaczami natomiast pożeraczami czasu, tworzą strategiczny biznes mapa a odpowiednio przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów tudzież dochody.

Następnie, używają cierpliwości, tak aby chwytać się planu. Zamiast pomijać z jednej okazji na drugą, pozwalają, by ich plan pracował gwoli nich oraz przynosił bezwzględny strumień pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować spośród pogromcami cen, odnosząca sukcesy doświadczenie ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu aniżeli szczęśliwi, iż mogą zapłacić wyższą cenę wewnątrz umiejętności, wiedzę, kontakty tudzież doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, bo uważają, iż jesteś NAJLEPSZYM wyborem oraz opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom zaś rodzinie.

Sekretem jest zmiana skupienia się na tym, tak dalece ta jedna tryb jest wideta dla Ciebie vs. jaka jest walor LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, natomiast niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, gdy chory wraca drugi raz tudzież drugi raz zaś odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl tudzież rodziny.

Jest to długoterminowy awans staż w poprzek relacje, i nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego natomiast drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przy użyciu chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak by kobieta wyglądała?

Jeśli jesteś podczas gdy większość chirurgów, Twój świetny schemat biznesowy byłby:

Prawie totalnie zarządzany przy użyciu Twój zespół
Zorganizowany natomiast usystematyzowany
Wspaniałe pozycja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów natomiast przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co najmniej bis większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący numer oraz konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę tudzież elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, jaki raz za razem towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia i / lub która jest atrakcyjna w celu innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki gdy większa część chirurgów, twoja obecna faktyczność wcale nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają malutko życia nie mówiąc o swoją praktyką, ponieważ czują się abstrahując od kontrolą i martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, że chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów bądź pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, jako że nie wiedzą, podczas gdy wypowiedzieć swoje problemy. Nie wiedzą, podczas gdy sprawić, ażeby ich doświadczenie pracowała gwoli nich, w przeciwieństwie do nich pracujących dla ich praktyki.

Ale oto włości informacja … wolno ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej zaś zainstalować sformalizowane systemy do środka swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie zademonstrować każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce głęboko to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, by wypełnić swoją pracę prawidłowo.

Będziesz wolny odkąd stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu tudzież ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na zaawansowanie praktyki.

Related Posts