Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby wić się swoją praktykę podczas gdy dochodowy biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od czasu bólu do zysków w w dużym stopniu krótszym czasie oraz spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, oraz nie kiedy chirurg, prowadzisz swoją praktykę kiedy biznes http://www.maliglowka.pl. To obecnie nie jest przeciwnie praca, którą stworzyłeś gwoli siebie. Oznacza to, iż nie bierzesz aktualnie na swoje pomagier całej odpowiedzialności za wytwarzanie przychodów. Możesz zanieść wolne i potem dysponować błogość ducha wiedząc, że Twoja biegłość działa bez Ciebie. I, w końcu masz postać czasu spośród rodziną.

Są to 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, ażeby skupić się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym spośród najważniejszych umiejętności, iżby opaść jest przeobrazić osobisty kadra w całość marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od czasu silnej wizji przywództwa…

Jednak większa część chirurgów jest tylko menedżerami, natomiast istnieje istotna różność między „przywództwem” tudzież „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy dostać pewne rzeczy, w toku kiedy przywództwo kładzie podkreślenie na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli wprost przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz przeciwnie „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl gdyby zapewniasz przywództwo oraz wizję, w tamtym czasie Twój agregat staje się poprawny z TWOIM celem.

Będą żywić uczucie wykonywać pracę dla Ciebie a osiągać gwoli Ciebie pieniądze, ponieważ wiedzą, gdzie zmierzasz zaś chcą stanowić tego częścią, albowiem owo wpłynie dodatkowo na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby przekuć swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast biec w ciągu błyszczącymi obiektami, które okazują się być rozpraszaczami oraz pożeraczami czasu, tworzą strategiczny firma odwzorowanie natomiast przyzwoicie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów tudzież dochody.

Następnie, używają cierpliwości, tak aby łapać się planu. Zamiast skakać z jednej okazji na drugą, pozwalają, iżby ich mapa pracował gwoli nich zaś przynosił bezwzględny pływ pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast konkurować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy wprawa ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są bardziej niż szczęśliwi, iż mogą odwzajemnić się wyższą cenę w ciągu umiejętności, wiedzę, kontakty a doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem a opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom i rodzinie.

Sekretem jest przemiana skupienia się na tym, ile ta jedna strategia jest pikieta w celu Ciebie vs. jaka jest pozytyw LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednakże niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak chory wraca drugi raz a znowu tudzież odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl tudzież rodziny.

Jest owo długoterminowy rozbudowa praktyki poprzez relacje, tudzież nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą do „jednego zaś drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie dzięki chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak aby dama wyglądała?

Jeśli jesteś gdy gros chirurgów, Twój olśniewający algorytm biznesowy byłby:

Prawie do głębi zarządzany za pośrednictwem Twój zespół
Zorganizowany natomiast usystematyzowany
Wspaniałe pozycja pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów a przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co w żadnym razie bis większe zyski aniżeli średnia w branży
Rosnący rozmiar oraz konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę a elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który cyklicznie towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, do której z przyjemnością chodzisz każdego dnia natomiast / lub która jest atrakcyjna gwoli innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki kiedy większa część chirurgów, twoja obecna rzeczywistość wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają troszkę życia nie licząc swoją praktyką, gdyż czują się nie licząc kontrolą natomiast martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów względnie pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą jak robić, bowiem nie wiedzą, kiedy rozwiązać swoje problemy. Nie wiedzą, jak sprawić, tak aby ich rutyna pracowała dla nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących gwoli ich praktyki.

Ale oto włości informacja … można osaczyć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej oraz zainstalować sformalizowane systemy w środku swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie przedstawić każdemu, jaki przyniesie na w swojej praktyce zupełnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie uwierzyć im, tak aby doprowadzić do realizacji swoją pracę prawidłowo.

Będziesz do wynajęcia od chwili stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu zaś ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój okres na awans praktyki.

Related Posts